Bewit

Přírodní esenciální oleje s možností spolupráce

Jelikož aromaterapie patří k dnešním megatrendům, hledali jsme v záplavě různých nabídek skutečně přírodní produkty, které neobsahují žádnou chemii a přídatné látky, a které lidem skutečně pomáhají. Hledání bylo delší, ale co je důležité, našli jsme.

Čisté esenciální oleje nejvyšší kvality, které pocházejí z vhodně pěstovaných a sklízených rostlin a jsou šetrně získávány parní destilací nebo lisováním za studena, obsahují totiž mnohonásobně více účinných látek, než kolik je jich přítomno v čerstvých či sušených bylinách. K získání jednoho litru vonné esence jsou často zapotřebí i stovky či tisíce kilogramů rostlin.

Velmi důležitá pro nás je i garance kvality. A tu jsme našli u ryze české společnosti Bewit.

Po vlastních zkušenostech a zkušenostech našich přátel jsme se rozhodli ukázat tyto přírodní produkty i široké veřejnosti. Kladných zkušeností s esenciálními oleji české společnosti Bewit neustále přibývá. Společnost Bewit má i vlastní poradní lékařský a vědecký sbor, kde se můžete poradit.

Dále je zde reálná možnost se finančně osamostatnit. Určitě to nelze ze dne na den, ale postupně. Velkou výhodou je u společnosti Bewit firemní podpora. Majitel společnosti ing. Jiří Černota se prezentuje veřejně a nenechává se zastupovat svými zaměstnanci, jak jsem se měl možnost přesvědčit osobně. 

Zásadní výhody u společnosti Bewit

Registrace navždy zdarma
Žádné povinné nákupy
Žádné povinné startovací balíčky
Nikdo vás po roce bez nákupu nevyhodí
Web s vaším odkazem a virtuální kancelář zdarma
Vzdělávací systém zdarma

Manažerské nástroje zdarma
Lze pracovat jen z domu
Esenciální oleje jsou dnešním megatrendem
Možnost dopracovat se k rentě
Produkty neobsahují žádnou chemii
Poradní lékařský a vědecký sbor

Revoluční 100% přírodní výrobky pro zdravý životní styl byly vymyšleny a vyrábí se pro celý svět v Česku

Jak tyto výrobky vznikly a proč jsou tak účinné?
Jak to, že mohou být 100% přírodní bez chemických aditiv a stabilizace?
Jak je můžete získat za nejvýhodnějších podmínek?

Vše se dozvíte v tomto videu.

Jaký je tedy první krok u společnosti Bewit?

Udělat si zdarma registraci, prostudovat si administrační část, vyzkoušet si produkty Bewit a rozhodnout se, zda je to pro vás to pravé. Podobně, jako jsme to udělali my a mnoho dalších. Jestli se stanete stálým zákazníkem se slevou na produkty Bewit, nebo vás zajímá, jak si postupně vybudovat svůj stálý příjem. Nejlepší jsou obě možnosti.